لیفت بینی

صفر تاصد لیفت بینی

صفر تا صد لیفت بینی

هر روزه تعداد زیادی از افراد به مراکزهای زیبایی مراجعه می کنند به این خاطر که امروزه زیبایی برای اکثر افراد مهم شده است. افراد عمل های گوناگون از جمله بینی، گونه و باسن روی بدن خود انجام می دهند.اما بسیاری از این عمل ها بسیار گران و هزینه بر هستند و تعدادی هم از این عمل ها می ترسند و حاضر نیستند بخاطر زیبایی زیر تیغ جراحی بروند و اما با پیشرفت های پزشکی به راحتی قابل انجام است.

 

لیفت بینی

لیفت بینی

لیفت بینی یکی از راه های آسان برای تغییر صورت است، این روش در حاضر بهترین و راحت ترین متد در جهان است که طرفداران زیادی پیدا کرده است و اما سوالات و ابهامات زیادی دراین راه وجود دارد. یکی از سریع ترین و جذاب ترین روش های به روز زیبایی بینی است.اصلاح زیبایی بینی شامل تزریق اسید هیالورونیک ، برای صاف کردن بی نظمی های بینی ، کاهش قوز یا فرو رفتن ، اصلاح انحراف…

 

نوع نخ استفاده شده در لیفت بینی با نخ

پلی کاپرولاکتون (PCL) ، اسید پلی لاکتیک و PDO رشته هایی هستند که معمولاً برای اقدامات غیر جراحی استفاده می شوند. اما در لیفت بینی ، PDO ترجیح داده می شود زیرا کشش زیادی دارد.طول و ضخامت نخ های استفاده شده در لیفت بینی نیز مهم است و تفاوت زیادی در نتیجه ایجاد می کند. پزشک شما نخ  مناسب را براساس ویژگی های بینی اصلی شما انتخاب می کند. بعد از لیفت بینی ، هر کسی که شما را ببیند فکر می کند این بینی طبیعی شماست.

لیفت بینی مناسب چه کسانی است

لیفت بینی روشی است برای از بین بردن قوز، از بین بردن انحراف بینی یا مشکلات تنفسی که افراد را اذیت می کند لازم به ذکر است که گفته شود لیفت بینی باعث می شود که فرم بین شما کمی بهتر شود اما تغییری در کوتاهی آن ایجاد نمی شود.

نحوه لیفت بینی

عمل لیفت بینی با نخ PDO همراه است که این نخ د رحدود 0.21 میلی متر و از آن برای لیفت و تیز کردن بینی استفاده می شود. این نخ ها به صورت زیت تخریب پذیر هستن یعنی به مرور جذب بدن می شود و معمولا بعد 12 ماه جذب بدن می شوند. یادتان شود روز عمل لیفت بینی با نخ بدون آرایش باشید و نگران درد نباشید به این دلیل که پرستار از بی حسی موضعی به پل و نوک بینی شما تزریق می کند و برای یک جلسه حدودا 8 تا نخ را از طریق سوزن وارد نوک بینی و مکان های نرم می کند و به صورت افقی می کشد و فرم مورد نظر را شکل می دهد.

ضرر های لیفت بینی

این روش برای افرادی که می خواهند برجستگی های بینی خود را صاف کنند یا زاویه دارتر به نظر برسد اما آماده راه حل دائمی نیستند یا نگران خطرات و زمان بهبودی نسبت به جراحی زیبایی بینی سنتی ، ایده آل تر است.زیر سوزن رفتن مطمئناً کمتر از زیر چاقو برای عمل بینی است ، اما تغییر شکل بینی هرگز بدون خطر است. این مقاله هزینه ها ، روش ، بهبود و نکات مثبت و منفی جراحی زیبایی بینی مایع را پوشش می دهد.

فواید های لیفت بینی

یکی از مزایای استفاده از لیفت بینی با نخ این است که نخ باعث دستکاری بافت ها و غشاهای مخاطی بینی نمی شود، همچنین می توانید نوک بینی خود را متناسب با سلیقه خود در لیفت بینی با نخ تنظیم کنید. در لیفت های با نخ دندان هیچ بیهوشی وجود ندارد و طبیعتاً هیچ عارضه ای ندارد و در حین بی حسی موضعی ،لیفت انجام می شود که حدود 15 دقیقه طول می کشد. همچنین ، در لیفت با نخ دندان ، صدای شما در بینی شما نیست و بینی شما مدت طولانی متورم نمی شود و مشکلی در بویایی شما ایجاد نمی کند.

 

 

نواحی لیفت بینی

لیفت بینی که بدون جراحی است پل ، نوک و دو طرف بینی شما را هدف قرار می دهد. برای اصلاح فرم آن می توان در اطراف هر قسمت از بینی آن را لیفت کرد، اگر می خواهید نتیجه بهتری داشته باشید:برجستگی های کوچک بینی خود را صاف کنید، نوک بینی خود را برجسته تر کنی، به بینی خود حجم دهید، نوک بینی خود را بلند کنید.علاوه بر این، اگر برجستگی بینی بینی شما خفیف است، با لیفت بینی می توانید خطوط بینی را صاف کند.اگر می خواهید بینی شما کوچکتر به نظر برسد یا اگر می خواهید برجستگی های بیشتری را صاف کنید، جراحی زیبایی لیفت نمی تواند نتایج دلخواه شما را به شما بدهد.

لیفت بینی با نخ چه مدت طول می کشد؟

نتایج لیفت با نخ بینی معمولاً یک تا دو سال طول می کشد و در صورت تکرار درمان نه ماه پس از لیفت اولیه، می توانید انتظار داشته باشید که نتیجه لیفت با نخ بینی طولانی تر باشد. با تحریک تولید کلاژن در بینی، می توانید انتظار نتیجه لیفت نخ دائمی را نیز داشته باشید.

 فرق تزریق ژل بینی با لیفت بینی با نخ

در لیفت با استفاده از نخ، با قراردادن نخ های PDO بسیار نازک و قراردادن آن در بینی باعث می شود کلاژن و الیاف یا بافت جدید اطراف نخ ایجاد شود که منجر به فرم بینی قوی تر و پایدارتری می شود و این روند برای بافت های عروقی خطرناک نیست.نخ های پلی دیوکسانون  که برای لیفت با نخ بینی استفاده می شود با بدن سازگار است و مشکلی برای بدن ایجاد نمی کند. پزشک بخیه های PDO را به صورت افقی وارد پل بینی می کند ، اما در مورد نوک بینی ، بخیه ها به صورت عمودی وارد می شوند. این نخ ها مانند داربست عمل می کنند و به فرم بینی شما کمک می کنند.

وقتی از پرکننده برای لیفت بینی استفاده می شود ، پرکننده می تواند از جای خود خارج شود و مشکلاتی را ایجاد کند. اما در لیفت با نخ با نخ دندان چنین مشکلی وجود ندارد و نخ ها همچنان به هم متصل هستند. موفقیت این روش درمانی تا حدودی به نوع نخ ، طول و ضخامت آن بستگی دارد.

 

مقایسه لیفت بینی با نخ با تزریق فیلر به داخل بینی

تزریق پرکننده بینی معمولاً با تزریق فیلر اسید هیالورونیک به پوست انجام می شود. از این روش برای فرم دهی بینی با افزودن حجم به آن استفاده می شود. این مواد پرکننده از ژل هیالورونیک اسید ساخته شده و با بدن سازگار هستند. با تزریق پرکننده به داخل بینی ابتدا کرم بی حسی به بینی زده می شود و سپس پزشک برای تغییر شکل آن پرکننده اسید هیالورونیک را به داخل بینی و نوک آن تزریق می کند.

 

آیا استفاده از نخ دندان عوارض جانبی دارد؟

از آنجا که بخیه های PDO توسط بدن قابل جذب هستند ، ظرف شش تا هشت ماه پس از درمان تخریب و جذب می شوند. PDO ابزاری است که توسط جراحان برای بخیه زدن استفاده می شود. داشتن مقداری درد و تورم بعد از نخ دندان طبیعی است، اما این عوارض بعد از دو یا سه روز برطرف می شوند.

خطرعفونت بسیار کم است، اما مانند هر دستکاری دیگر در بدن، خطر عفونت نیز صفر نیست. همچنین، شما هرگز نمی دانید که سیستم بدن شما چگونه به یک جسم خارجی واکنش نشان می دهد ، که در این مورد یک رشته است. با استفاده از روشهای استریل در حین جراحی و استفاده از آنتی بیوتیک پس از استفاده از نخ دندان می توان از عفونت جلوگیری کرد.

شاید مهمترین و دشوارترین قسمت ماجرا انتخاب پزشک متخصصی باشد که قصد دارد لیفت بینی با نخ دندان را برای شما انجام دهد. اگر پزشک تجربه استفاده از نخ دندان را نداشته باشد و یا صلاحیت انجام این کار را نداشته باشد ، ممکن است نخ دندان را در مکان اشتباه یا به روش اشتباه قرار دهد. بنابراین نتیجه مطابق انتظار شما نخواهد بود و در نهایت ناراضی خواهید شد.

نتایج نهایی لیفت بینی با نخ  چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج نهایی نخ دندان در طی یک تا دو ماه پس از درمان قابل مشاهده است  همچنین چه مدت طول می کشد تا نتیجه لیفت بینی براق را ببینید به شرایط خاص و مهمتر از همه به سن شما بستگی دارد. سن شما یکی از عوامل اصلی در تولید سریع کلاژن سالم و جدید در بدن است. کلاژن همان پروتئین است که مسئولیت حجم دادن به گونه ها ،پر کردن خطوط و از بین رفتن چین و چروک ها را برعهده دارد.

 

 

لیفت بینی

 

عوارض احتمالی لیفت ابرو

لیفت با نخ PDO ابرو یکی از ایمن ترین و بدون درد عمل های زیبایی امروزه است. کم خطر بودن، به خصوص اگر توسط متخصص آرایشی و بهداشتی بسیارماهرانجام شود.اگرچه این یک روش کم خطر است، مانند هر روش زیبایی دیگربرخی از عوارض و عوارض جانبی احتمالی وجود دارد که ممکن است رخ دهد.

این شامل:

کبودی ، تورم و درد

ناراحتی و درد جزئی

موارد نادر هماتوم

موارد نادر از آسیب عمیق عصب صورت

عفونت

واکنشهای آلرژیک به ماده بیهوشی استفاده شده

عدم تقارن صورت

برآمدگی ، اکستروژن و مهاجرت نخ ها

نارضایتی بیمار

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *