ظریف دیگر از روحانی خسته شده است

طائب ضمن بازگویی این موضوع، مدعی شد که میان وزیر امور خارجه و رییس‌جمهوری تعارض وجود دارد و میگوید «ظریف از روحانی خسته شده است» . طائب همچنین مدعی شد که وزیر امور خارجه در دیدار با رهبری گفته است مجبور شده از خطوط قرمز رد شود و سپس استنتاج کرد که «معلوم است چه کسی او را مجبور کرده است» . فرمانده قرارگاه عمار در ادامه این نشست به انتقاد از عملکرد رییس جمهوری و دولت پرداخت و گفت: گرانی به دو عامل مدیریتی و وضعیت بازار بستگی دارد، پس هنگامی که رئیس جمهور می‌گوید کالا و اجناس در کشور زیاد است اما گران است، نشان دهنده این است که مدیریت ما مشکل دارد و رئیس جمهوری باید در شیوه‌های اقتصادی خود تجدید نظر کند.
طائب همچنین در رابطه با محمدباقر قالیباف و احتمال ریاست او در مجلس آینده شورای اسلامی، تصریح کرد: قالیباف همیشه همراه و همدل با حاج قاسم سلیمانی بوده و رهبر معظم انقلاب به او فرمودند که تو مدیریت جهادی داری و کسانی که او را خراب کردند باید در روز قیامت پاسخگو باشند.

طائب در بخش دیگری از این سخنرانی گفت: جبهه استکبار هیچگاه تصور نمی‌کرد که روزی جمهوری اسلامی ایران به تعیین کننده سیاست‌های جهانی تبدیل شود و امروزه نیازمند همراهی و همدلی بیش از پیش مردم هستیم
وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی، باید به اهداف اصلی و اساسی انقلاب نزدیک‌تر شویم، خاطرنشان کرد: هرچه در این مسیر بالنده به پیش می‌رویم، درگیری‌ها و دشواری‌ها به اوج خواهد رسید و ما باید بر اساس آموزه‌های قرآنی، در این مسیر محکم و استوار باشیم.
فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه ترامپ از روی مصائب آمریکایی‌ها پرده برداری کرده است، گفت: چگونه دولتی که بیش از 23 هزار میلیارد دلار بدهی داشته و در مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارای مشکلات بسیاری است، می‌تواند مشکلات ما را حل کند.
وی توکل به قدرت لایزال الهی را رمز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته دانست و گفت: خداوند متعال تأثیرگذاری و توان رزمندگان اسلام برای غلبه بر دشمنان را می‌افزاید، چنانچه شاهدیم 13 موشک در عین الاسد به اندازه 1300 موشک در ترس و وحشت مستکبران تأثیرگذار بوده است.
طائب با بیان اینکه نیروهای جوان و انقلابی بسیاری در دوران انقلاب اسلامی تربیت شده‌اند، بر ضرورت برسرکار آمدن این جوانان غیور تأکید کرد و گفت: در انتخابات آینده باید مجلسی در کشورمان شکل بگیرد که در تراز حاج قاسم سلیمانی بوده و دولت را به سمت راه و روش صحیح هدایت کند.
وی با بیان اینکه امیدواریم در سال 1400 نیز دولتی جوان و انقلابی و کاربلد بر سر کار بیاید، اخراج آمریکایی‌ها از منطقه را در برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور مؤثر دانست و گفت: ایران اسلامی به هیچ عنوان نباید به نفت متکی باشد و نفت موجب شده اقتصاد ما بیچاره شود.

فرمانده قرارگاه عمار آتش زدن و زیرپا گذاشتن پرچم آمریکا را نماد استکبارستیزی ملت ایران و آزادیخواهان جهان عنوان کرد و افزود: باز بودن تنگه هرمز نشانه قدرت و اقتدار ماست، نه بسته بودن آن و به امید خدا امریکایی ها را از تنگه هرمز بیرون خواهیم نمود.

وی در پاسخ به پرسش‌های مردمی نیز موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی را مورد توجه قرار داد و گفت: تا هنگامی که جعبه سیاه باز نشود، در رابطه با سقوط هواپیما نمی‌توانیم اظهارنظر درستی داشته باشیم، اینکه موشک سپاه به هواپیما خورده و اینکه هشدار کروز به سیستم دفاعی داده شده است شکی نیست، اما نقاط مبهمی است که باید برطرف شده است.

طائب در رابطه با روح الله زم نیز از خنثی شدن توطئه‌ای بزرگ برای ساقط کردن دولت‌ها در ایران، عراق و لبنان و به آشوب کشیدن محور مقاومت خبر داد و گفت: با درایت مقام معظم رهبری بحران بنزین در کشورمان به خوبی مدیریت شد ولی دشمنان انتقام خود را از سردار حاج قاسم سلیمانی گرفتند.

وی در خصوص عملکرد شورای نگهبان در تأیید و رد صلاحیت کاندیداها خاطرنشان کرد: انتخابات در ایران قرار نیست یکطرفه باشد، زیرا حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را بر هم خواهد زد، بنابراین شورای نگهبان در حد وسع خود تلاش می‌کند افراد بهتری به مجلس راه یابد

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *