ربات های پرکاربرد تلگرام کدام ها هستند

تلگرام یکی از مسنجرهای پرکاربرد در عرصه پیام رسانی است که در سراسر دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار استو دارای استیکرهای جذاب و یا پیام های خود تخریب شونده است .یکی از دیگر مواردی که به این پیام رسان افزوده شده است، ربات ها هستند که شما میتوانید برای دسترسی به انواع اطلاعات و ابزارها از آن ها استفاده کنید. تعداد ربات هایی شما میتوانید از آن ها استفاده کنید بسیار زیاد است. به همین دلیل این مقاله میتواند مرجع بسیار خوبی برای شما در استفاده های بعدی از این پیام رسان باشد.

آموزشگاه حرفه ای ایندیزاین

11 ربات مفید تلگرام

1- @nowtrendingbot

اگر شما میخواهید از آخرین اخبار پر جستجو (trend) مطلع شوید، به احتمال زیاد باید از این ربات استفاده کنید. تنها با تایپ کردن  nowtrendingbot، از جدیدترین اخبارهای پر بحث و داغ مطلع میگردید.

کلاس آموزش اتوکد

2- @wiki

مانند سایت ویکیپدیا شما هر اطلاعاتی که درباره هر چیزی که بخواهید، میتوانید در آن پیدا کنید. فقط کافی است مانند فرمتی که خود این ربات به شما میگوید عمل کنید تا نتایج یافته شده در ویکیپدیا را برای شما نمایش دهد. مثلا ما میخواهیم در مورد سیب جستجو کنیم به این ترتیب عمل میکنیم: سیب @wiki fa

3- @vid

میتوانیدداخل محیط تلگرام نیز بدنبال فیلم مورد نظر خودتان بگردید. برای مثال، شما @vid s8 را تایپ کنید و از نتایج بسیار زیادی که برایتان نمایش داده میشود، فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دوره آموزشی طراحی سایت

11 ربات مفید تلگرام

4- @imdb

اگر میخواهید اطلاعاتی راجع به فیلمی بدست آورید، میتوانید از این ربات استفاده کنید. Imdb تخصصی ترین مرجع فیلم و سریال در جهان است و اطلاعات کامل و با ارزشی در این سایت وجود دارد.

کلاس های آموزش برنامه نویسی

5- @udbot

این ربات یک فرهنگ لغت است و شما میتوانید معنی و اطلاعات خوبی را راجع به لغاتی که در آن جستجو میکنید، پیدا کنید

11 ربات مفید تلگرام

6- @spotybot

برای افزودن ماسپاتیفای یکی از برترین مراجع موسیقی است. مکانی که اطلاعات زیادی را میتوانید در ان جا پیدا نمایید. اگر شما هم به دنبال موسیقی هستید، میتوانید از این ربات استفاده کنید.

11 ربات مفید تلگرام

7- @bold

یکی از ربات های جالب این ربات است که با استفاده از آن میتوانید، متون خود را bold, italic, fixedsys بکنید.

8- @gif

یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران در تلگرام شده است، استفاده از گیف های جالب و بامزه است. با این ربات شما دسترسی بسیار زیادی به انواع مختلف گیف ها دارید که میتوانید از آن ها در گفتگو های روزمره خود استفاده کنید.

آموزش اکسل را در آکادمی پرتو بیاموزید.

9- @storebot

همانطور که میدانید هر روزه ربات های بسیار زیادی به تلگرام اضافه میشود که قطعا نمیتوان همه آن ها را به سادگی پیدا کرد. با این ربات شما میتوانید لیستی از ربات های تلگرام را مشاهده نمایید.

10- @gamebot

یکی از قابلیت های جدیدی که به تلگرام اضافه شد، قابلیت انجام بازی در تلگرام به صورت آنلاین بود. اگر شما هم میخواهید از بازی کردن لذت ببرید با تایپ این عبارت لیست این بازی ها را مشاهده میکنید.

11 ربات مفید تلگرام

11- @voicybot

اگر شما هم از تایپ کردن خسته شده اید و میخواهید شخص دیگری برایتان تایپ کند، به شما استفاده از این ربات را پیشنهاد میدهیم. این ربات با دریافت صداهای یک دقیقه ای آن ها را به متن تبدیل میکند و خوشبختانه از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند و بسیاار دقیق و هوشمند نیز هست.

دوره آموزشی فتوشاپ

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *