آیا بسته اینترنت تان زود تمام میشود

تمام شدن بسته های اینترنتی در حالیکه چند روز به مهلت اتمام آن مانده است در حالیکه موضوعی عجیب است ،اما برای تمام ما رخ داده است

اگر می‌خواهید دیگر با چنین شرایطی مواجه نشوید و کنترل کافی بر میزان مصرف خود یا سایر اعضای خانواده داشته باشید باید از نرم‌افزارهای مختلفی که به این منظور طراحی شده‌اند کمک بگیرید.
در این زمینه نرم‌افزارهای زیادی وجود دارد که یکی از پرکاربردترین آنها نرم‌افزار SeriousBit NetBalancer است؛ این یک نرم افزار برای کنترل مصرف اینترنت شماست که با استفاده از آن میتوانید بر میزان مصرفتان مدیریت و کنترل داشته باشید..
با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید جزئیات فعالیت‌های اینترنتی و همچنین میزان مصرف اینترنت خود را مشاهده کنید. ازسوی دیگر می‌توانید مصرف و ترافیک خود را محدود و برنامه‌ریزی کنید تا اینترنت شما بی‌دلیل و فقط برای وب‌گردی‌های بی‌هدف، مصرف نشود. از ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به تعیین محدودیت ترافیکی برای پردازش ها نظیر دانلود و یا آپلود استفاده نمود.
مدیریت مصرف هر یک از کاربران، کنترل کامل ترافیک در حال مصرف اینترنت شما و همچنین متعادل کردن مصرف کاربران در شبکه‌های کامپیوتری از دیگر مزایای این نرم‌افزار به شمار می‌رود. با کمک این نرم‌افزار همچنین می‌توانید برای ترافیک جهانی، محدودیت تعیین کنید و همچنین شاهد نمایش حرفه‌ای و اختصاصی ترافیک و وضعیت شبکه باشید.
آموزشگاه کامپیوتر پرتو ،برترین آموزشگاه کامپیوتر در سطح تهران
این نرم افزار حالت‌های مختلف High, Normal, Low, Block, Ignore, Limit, Drop, Delay دارد و هر کس بنا بر نیاز خود میتواند از آن بهره ببرد. از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار، قابلیت رمزگذاری تمامی تنظیمات، پشتیبانی نسخه 6 آی پی‌ها و نیز پشتیبانی از نسخه‌های 64 بیتی ویندوز است. گراف‌های ویژه و اختصاصی نمایش فعالیت‌های اینترنتی و همچنین نمایش جزئیات مصرف هر یک از کاربران به‌صورت داده‌های دریافتی و ارسالی هم از دیگر مزایای این نرم‌افزار است.
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *