بهترین استاد کامپیوتر

بهترین استاد کامپیوتر تهران

بهترین استاد کامپیوتر ایران کیست؟

برای شناخت بهترین استاد در ابتدا باید رشته و گرایش خود را مشخص نمایید.

شما علاقه مند به کسب تخصص و مهارت در چه زمینه ای هستید؟؟؟؟؟؟؟

طراحی سایت

برنامه نویسی

گرافیک کامپیوتری

معماری

تسلط به icdl

وردپرس

تدوین فیلم

انیمیشن سازی

یکی از راه های شناخت بهترین آموزشگاه ، سرچ در گوگل است .

شما باید دوره آموزشی مورد نظر خود را در گوگل سرچ نمایید و گوگل بهترین آموزشگاه را در رشته مورد نظر شما پیشنهاد می کند.

اما نکته مهم این است که بهترین آموزشگاه لزوما دارای بهترین اساتید نمی باشد.

یکی از بهترین آموزشگاه کامپیوتر ، آموزشگاه کامپیوتر پرتو می باشد که با تیم اساتید آن آشنا هستیم .

آموزشگاه کامپیوتر پرتو در زمینه های زیر فعالیت می نماید و دارای ویژگی های منحصر به فردی اعم از : پروژه محور بودن و عمل بودن تمام دورههای آموزشی ، ارائه نمونه کارهای بسیار تخصصی در تمامی دوره ها که لینک آنها را در زیر برای شما قرار داده ایم .

دوره آموزشی طراحی سایت 

 دوره آموزشی وردپرس

دوره آموزشی فتوشاپ

دوره آموزشی افترافکت 

دوره آموزشی icdl 

نمونه کارهای گرافیک 

نمونه کار طراحی سایت 

نمونه کار وردپرس

نمونه کار انیمیشن سازی – تدوین و مونتاژ فیلم 

پارامتر های انتخاب بهترین استاد کامپیوتر

چند عامل در انتخاب بهترین استاد کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار است که در زیر به آنها اشاره کرده ایم.

1-خروجی استاد

از نظر ما، این مهم ترین ملاک تعیین یک استاد کامپیوتر است.اینکه خروجی های آن استاد کامپیوتر چه اشخاصی هستند.شما فرض کنید ما چند دانشجوی صفر کیلومتر به صورت همزمان تحویل مثلا 4 استاد طراحی سایت می دهیم.
خب از نظر شما کدام استاد بهتر است از میان این چهار نفر؟!
از نظر ما و تیم مدیریتی آکادمی پرتو، استادی بهترین استاد کامپیوتر است که شاگردش بتواند هر قالبی که با آن دادیم را طراحی کند.
ما نمونه ی آن را زیاد دیده ایم که در ادامه ی این مقاله، به معرفی بیشتر اساتید می پردازیم.

2-مسئولیت پذیری – وقت شناسی

مسئولیت پذیری یک استاد در قبال شاگردانش، به نظر ما یکی از مهم ترین عوامل انتخاب بهترین استاد کامپیوتر است.
استادی که مسئولیت پذیر باشد برای رشد ، پیشرفت و اعتلای سطح علمی شاگردانش از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند و همه توان و وقت خود را در این مهم صرف می کند.البته می پذیریم که در بین اساتید هم خواسته یا ناخواسته افرادی هستند که تا حدودی در برابر شاگردان خود بی مسئولیت عمل می کنند که خب البته جایی در مجموعه اساتید کامپیوتر آکادمی پرتو ندارند.

وقت شناسی هم یکی از دیگر پارامتر های انتخاب بهترین استاد کامپیوتر است.استاد وقت شناس می داند چه زمانی مطلب را بگوید، چه زمانی موضوع را بیان کند و چه زمانی زمان استراحت و شوخی است.چه بسیار اساتید مسئولیت پذیری که به دلیل وقت نشناس نبودن، خروجی مناسبی نداشته اند پس از نظر ما مسئولیت پذیری و وقت شناسی دو پارامتر در کنار یکدیگر هستند که در کنار هم می توانند به انتخاب بهترین استاد کامپیوتر نقش ایفا کنند.

3-کلاس داری

کلاس داری در یک کلام یعنی توانایی مدیریت و اداره کلاس.
در کلاس کامپیوتر مختلط که هم خانم ها و هم آقایان عزیز بعضا در سنین دانشجویی حضور دارند و پر انرژی و با انگیزه هستند، استاد درجه یک، باید بتواند کلاس را مدیریت کند.بداند دقیقا در چه زمانی، باید چه برخوردی نماید.از این رو اهمیت موضوع کلاس داری برای مجموعه آکادمی پرتو، یکی از پارامتر های مهم در تعیین بهترین استاد کامپیوتر است.

4-دانش – تحصیلات – سطح علمی

یکی از پارامتر های مهم انتخاب بهترین های عرصه تدریس کامپیوتر در آموزشگاه کامپیوتر ، بدون شک سطح تحصیلات است هر چند که ما سطح تحصیلات را از سطح علمی دو عامل کاملا مجزا می دانیم اما در هر حال نمی توان مدرک دانشگاهی معتبر را بی تاثیر دانست.صد البته که همه ی اساتید ما از سطح تحصیلات بالا برخورداند و حتی تعدادی از اساتید ما دارای مدرک معتبر دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های مطرح دنیا هستند و از سطح علمی بالایی نیز برخوردار هستند.
سطح علمی از این بابت بسیار مهم است که اساتید اگر بخواهند همواره به روز باشند باید خودشان نیز همواره در حال مطالعه و یادگیری باشند و رو به جلو حرکت کنند.
همین مطالعه و به روزسانی خود با دانش روز دنیا، یکی از ملاک های مهم انتخاب بهترین اساتید کامپیوتر است.

5-قدرت بیان و انتقال مفاهیم

همه ی ما دیدیم اساتیدی که دانش فراوانی دارند اما نمی توانند منتقل کنند، انتقال مفهوم درسی یکی از پاشنه آشیل های تدریس است
و یکی از ملاک های مهم تشخیص و انتخاب بهترین های این عرصه.پس فراموش نکنیم که اهمیت قدرت بیان و انتقال مفاهیم تا چه حد می تواند مهم باشد.